Legnica 112Policja

Kolejne prawa jazdy zatrzymane. To efekty akcji “Prędkość”

Policjanci legnickiej drogówki podczas służby z wykorzystaniem wideorejestratora ukarali wysokimi mandatami karnymi kierujących, którzy na terenie miasta przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyźni otrzymali również punkty karne.

W minioną środę podczas działań „Prędkość” funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w trakcie kontroli przestrzegania prędkości na terenie miasta pełnili służbę radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. W trakcie dokonywania nadzoru, policjanci na ul. Jaworzyńskiej ujawnili dwóch kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

Pierwszy z zatrzymanych do kontroli drogowej to kierujący Audi mieszkaniec Lubina. Mężczyzna jechał z prędkością 102 km/h. Policjanci ukarali go mandatem karnym w wysokości 1500 zł. i 13 punktami karnymi – poinformowała mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji.

Drugi z zatrzymanych to kierujący Volkswagenem mieszkaniec Gminy Krotoszyce, który jechał ul. Jaworzyńską z prędkością 128 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł i 15 punktami karnymi.

Kierowcy lekceważąc przepisy ruchu drogowego muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami szybkiej jazdy.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button