Legnica 112Policja

“Alkohol i Narkotyki”. Sobotnie działania legnickiej drogówki

Dzisiaj policjanci legnickiej drogówki już od wczesnych godzin porannych prowadzą akcję pn. „Alkohol i Narkotyki”, która ma na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających lub w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą działania pn. „Alkohol i Narkotyki”, które będą trwać przez cały dzień. Mają one na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących pojazdami będących pod wpływem alkoholu i środków odurzających

– informuje kom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

To jednak nie jedyne, na co będą zwracać uwagę mundurowi. Pod lupę wezmę także tych kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów w zakresie stosowania pasów bezpieczeństwa, ograniczenia prędkości, a także przewożenia dzieci w fotelikach. Właściciele pojazdów ze złym stanem technicznym nie będą mogli liczyć na pobłażliwość funkcjonariuszy, którzy dbają o bezpieczeństwo na drogach.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button