- REKLAMA -
AktualnościInwestycje drogowe

Uwaga! Zamknięto skrzyżowanie ul. Myrka z ul. Karlińskiego

W związku z III etapem budowy zbiorczej drogi południowej, kierowcy poruszający się po ulicach legnickiego osiedla Bielany muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu. Na zmiany powinni się też szykować pasażerowie MPK.

Od 25 lipca zamknięte jest skrzyżowanie ul. Karlinskiego z ul. Myśliwca, natomiast od dziś taki sam los spotkał skrzyżowanie ul. Karlińskiego z ul. Myrka, w pobliżu pętli autobusowej. Niebawem rozpocznie się tutaj budowa ronda, które połączy ze sobą ul. Karlińskiego, Myrka i Hangarową.

Na zmiany powinni się szykować także pasażerowie komunikacji miejskiej. Na przystankach umiejscowionych na pętli autobusowej w pobliżu zamkniętego skrzyżowania już pojawiły się informacje o tym, że do odwołania wyłączone z obsługi zostają przystanki: Myrka/Pętla, Myrka/SAG n/ż oraz Myrka/Kertyńskiego n/ż. Do dyspozycji pasażerowie MPK mają przystanki Lotnisko/Schumana n/ż oraz Lotnisko/Myrka n/ż.

To nie jedyne zmiany w oranizacji ruchu, związane z realizacją III etapu budowy drogi zbiorczej południowej od Al. Rzeczypospolitej do ul. Sudeckiej. Już od poniedziałku 1 sierpnia zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ul. Sudeckiej z ul. Koskowicką oraz ul. Karkonoską. Trasa autobusów MPK pozostanie bez zmian. Natomiast dla pojazdów będzie wyznaczone objazdy przez al. Piłsudskiego oraz ul. Sikorskiego.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 12

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button