Miedź LegnicaSport

Miedź wzmacnia atak. Do klubu dołączył Bartosz Bida

Miedź wzmacnia atak. Klub podpisał 2-letnią umowę z opcją przedłużenia o rok z Bartoszem Bidą, w minionym sezonie występującym w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

23-letni Bartosz Bida jest wychowankiem Stali Rzeszów, z której jeszcze jako junior przeniósł się do Jagiellonii Białystok. W drużynie aktualnych mistrzów Polski zadebiutował w piłkarskiej elicie w sezonie 2019/2020. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 74 meczach, w których zdobył 10 bramek i zanotował 6 asyst. W minionym sezonie związany był natomiast z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała, dla którego zagrał w 31 meczach i strzelił 7 goli. Z trenerem Ireneuszem Mamrotem zna się z czasów wspólnej pracy w Jagiellonii Białystok. W przeszłości występował również w młodzieżowych reprezentacjach Polski od kategorii U16 do U21.

Cieszę się z podpisania umowy z Miedzią Legnica. Wizja rozwoju drużyny przekonała mnie, że jest to dobre miejsce do kontynuowania kariery. Swoją grą chciałbym pomóc drużynie w osiągnięciu założonego na ten sezon celu

– powiedział Bartosz Bida po związaniu się kontraktem z Miedzią.

Bartosz, witamy w Miedzi i życzymy powodzenia w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button