Miedź LegnicaSport

Miedź Legnica wraca do treningów. Sprawdź plan przygotowań

W poniedziałek 17 czerwca do treningów po letniej przerwie w rozgrywkach powrócą piłkarze Miedzi Legnica. Na początek zielono-niebiesko-czerwonych tradycyjnie czeka seria badań i testów, a cały mikrocykl zapowiada się bardzo intensywnie.

Pierwsze zajęcia poprzedzą poranne badania krwi, pomiary tkanki tłuszczowej i testy motoryczne. Następnie zespół zamelduje się na boisku. We wtorek zawodników czekają testy mocy. Tego dnia drużyna odbędzie dwa treningi. Podobnie będzie w czwartek. Z kolei po piątkowych zajęciach zespół znad Kaczawy wyruszy do Częstochowy, by w sobotę o godz. 11 zmierzyć się na wyjeździe z Rakowem. W poniedziałek 24 czerwca drużyna uda się natomiast na obóz przygotowawczy do Szamotuł.

W trakcie zgrupowania Miedź zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Termin tego meczu kontrolnego uległ zmianie. Spotkanie pierwotnie zaplanowane na sobotę 29 czerwca ma się odbyć w piątek 28 czerwca. Później legniczan czekają sparingi z Chrobrym Głogów, Zagłębiem Sosnowiec i Górnikiem Polkowice. Pierwszoligowe rozgrywki zainaugurowane zostaną w piątek 19 lipca. Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota w swoim pierwszym oficjalnym meczu nowych rozgrywek zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy. Dokładny termin spotkania nie jest jeszcze znany.

Plan przygotowań:
17 czerwca: rozpoczęcie przygotowań,
22 czerwca: sparing z Rakowem Częstochowa (Konopiska),
24-29 czerwca: obóz przygotowawczy w Szamotułach,
28 czerwca: sparing z Chojniczanką Chojnice (Szamotuły),
6 lipca: sparing z Chrobrym Głogów (Głogów),
12 lipca: sparing z Zagłębiem Sosnowiec (Legnica),
13 lipca: sparing z Górnikiem Polkowice (Polkowice),
19 lipca: start rozgrywek ligowych.

Źródło: Miedź Legnica

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button