Miedź LegnicaSport

Jesteś na wakacjach? Zarezerwuj swój karnet przez internet

Dla osób, którym przysługuje pierwszeństwo zakupu oraz niższa cena, ale z różnych przyczyn nie mogą w tym czasie zakupić karnetu (np. wyjechały na wakacje), uruchomimy możliwość internetowej rezerwacji karnetu – wystarczy między 2 a 6 lipca wysłać e-mail na adres: karnety@miedzlegnica.eu z imieniem, nazwiskiem i prośbą o rezerwację karnetu na dotychczasowe miejsce. Kasjer zweryfikuje uprawnienia do pierwszeństwa i zarezerwuje karnet, który będzie czekał do odbioru i opłacenia po powrocie z wakacji w Strefie Miedzi. Nieodebrane rezerwacje wygasną najpóźniej 25 lipca – na dzień przed pierwszym meczem domowym Miedzi.

Przypomnijmy, przedsprzedaż karnetów rozpocznie się we wtorek 2 lipca od godz. 9:00. W dniach 2-6 lipca, tylko w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1 w Legnicy, dotychczasowi karnetowicze przedłużą stałą wejściówkę na rundę jesienną na dotychczas zajmowanych miejscach. Z kolei w dniach 8-9 lipca, również wyłącznie w Strefie Miedzi, karnetowicze z rundy wiosennej 2024 będą mogli dokonać zmiany miejsca, wciąż w niższej cenie. Środa 10 lipca będzie dniem przerwy technicznej. Wówczas zakup nowego karnetu nie będzie możliwy. W czwartek 11 lipca o godz. 9 w Strefie Miedzi i w serwisie bilety.miedzlegnica.eu ruszy otwarta sprzedaż karnetów. Wtedy zakupu dokonać będzie mógł każdy kibic, a dotychczasowi karnetowicze nie będą mogli już skorzystać z rezerwacji miejsca.

Najwierniejsi fani tradycyjnie będą mogli przedłużyć abonament na swoje stałe miejsce, a do tego zrobią to za niższą cenę niż nowi karnetowicze. Nowością będą natomiast karnety ulgowe. Ich ceny zaczynać się będą już od 130 zł! W ten sposób Klub wychodzi naprzeciw najmłodszym kibicom oraz seniorom od lat wspierającym Miedź. Karnet na Miedź to cały pakiet korzyści. Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (jesienią posiadacze karnetów obejrzą co najmniej dziesięć meczów Miedzi). Obok licznych przywilejów zapewniasz sobie stałe miejsce także na ewentualne mecze pucharowe rozgrywane w Legnicy.

Przypomnijmy – przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego siedziska, które wybrałeś/wybrałaś na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

CENY KARNETÓW – PRZEDŁUŻENIE:
Trybuna A/B – zwykły/ulgowy: 240 zł/170 zł
Trybuna C – zwykły/ulgowy:  200 zł/130 zł
*Sektor Rodzinny: 380 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:
Trybuna A/B – zwykły/ulgowy:  280 zł/200 zł
Trybuna C – zwykły/ulgowy:  240 zł/160 zł
*Sektor Rodzinny: 440 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW – JESIEŃ 2024:
2-6 lipca – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z WIOSNY 2024 (niższa cena, tylko przedłużenie dotychczasowego miejsca), wyłącznie w Strefie Miedzi;
8-9 lipca – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z WIOSNY 2024 (niższa cena, możliwa zmiana dotychczasowego miejsca), wyłącznie w Strefie Miedzi.
Od 11 lipca – sprzedaż otwarta dla wszystkich (regularna cena), w Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu

Źródło: Miedź Legnica

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button