Miedź LegnicaSport

12 lipca rusza otwarta sprzedaż karnetów na mecze Miedzi

Informujemy, iż przedsprzedaż karnetów dla dotychczasowych posiadaczy prowadzona będzie w Strefie Miedzi jeszcze w dniach 10-11 lipca (środa – czwartek). W tym czasie posiadacze stałej wejściówki w rundzie wiosennej zakupią karnety w niższej cenie z możliwością zmiany swojego dotychczasowego miejsca. Nie będzie już gwarancji zachowania swojego siedziska z poprzedniej rundy. Otwarta sprzedaż karnetów w klubowym sklepie i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się natomiast w piątek 12 lipca od godz. 12:00.

Dodajmy, że dla najwierniejszych sympatyków przygotowana została również mała niespodzianka dodawana w Strefie Miedzi do karnetu. Ponadto karnet na Miedź to cały pakiet korzyści. Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (jesienią posiadacze karnetów obejrzą co najmniej dziesięć meczów Miedzi). Obok licznych przywilejów zapewniasz sobie stałe miejsce także na ewentualne mecze pucharowe rozgrywane w Legnicy.

Przypomnijmy – przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego siedziska, które wybrałeś/wybrałaś na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

Uwaga! Każda osoba kupująca karnet posiadać musi Kartę Kibica Miedzi. Nowi karnetowicze zakupią kartę w cenie 10 złotych. Karty zakupione w minionym sezonie zachowują ważność na rundę jesienną. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Przypominamy również, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – PRZEDŁUŻENIE:
Trybuna A/B – zwykły/ulgowy: 240 zł/170 zł
Trybuna C – zwykły/ulgowy: 200 zł/130 zł
*Sektor Rodzinny: 380 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:
Trybuna A/B – zwykły/ulgowy: 280 zł/200 zł
Trybuna C – zwykły/ulgowy: 240 zł/160 zł
*Sektor Rodzinny: 440 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW – JESIEŃ 2024:
10-11 lipca – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z WIOSNY 2024 (niższa cena, możliwa zmiana dotychczasowego miejsca), wyłącznie w Strefie Miedzi.
Od 12 lipca – sprzedaż otwarta dla wszystkich (regularna cena), w Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button