Legnica 112Policja

W poniedziałek dzień otwartych drzwi dla chcących służyć w Policji

Zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością? Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy? Pomyśl o służbie w Policji! Zadzwoń lub skontaktuj się z nami! Już na początku swojej kariery możesz liczyć na zarobki nawet do 5849 złotych na rękę. Przyjdź w najbliższy poniedziałek tj. 8 lipca na drzwi otwarte Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w godzinach 07.00-14.00. Zapraszamy.

Zawód policjanta to służba pełna satysfakcji, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Bycie policjantem to ogromne wyzwanie, zaszczyt, ale przede wszystkim codzienna służba pełna wyzwań i braku monotoni.

Już  w najbliższy poniedziałek przy ulicy Asnyka 3 w godzinach od 7:00 do 14:00 będzie pełniła dyżur policjantka z Zespołu Komunikacji Społecznej. Wszystko po to, aby umożliwić zainteresowanym służbą w Policji uzyskać niezbędne informacje

– zapowiada kom. Jagoda Ekiert  z legnickiej policji.

Osoby zainteresowane służbą w policji legnickiej mogą składać codziennie dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00). Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać również pod numerami telefonów 47 874 15 07 lub 47 874 15 74.

Więcej na temat rekrutacji można znaleźć tutaj

Zapraszamy.

kom. Jagoda Ekiert

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button