Legnica 112Policja

Miał wiele na sumieniu. A wpadł przy próbie kradzieży… kapsułek do prania

Wyjątkowego pecha miał 37-letni mieszkaniec Legnicy, który postanowił ukraść kapsułki do prania w jednym z marketów na terenie miasta. Mężczyzna ten został ujęty przez ochronę sklepu a po przyjeździe policji okazało się, że jest on poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd i prokuraturę. Ponadto policjanci ujawnili przy nim narkotyki. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy został powiadomiony o tym, że w jednym z marketów na terenie miasta został ujęty przez ochronę sprawca kradzieży sklepowej. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol Policji. Jak się okazało to 37-letni mieszkaniec Legnicy, który chciał ukraść kapsułki do prania o wartości 35 zł.

Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili przy nim zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana.

To był wyjątkowo pechowy dzień dla 37-latka, gdyż po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło na jaw, że mężczyzna ten jest poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez prokuraturę i sąd, celem odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy – relacjonuje mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button