Legnica 112Policja

Legnicka policja zatrzymała amatora lusterek samochodowych

Wnikliwa praca operacyjna funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zakończyła się zatrzymaniem 33-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży wkładów lusterek z pojazdu marki Tesla. Straty jakie spowodował opiewają na kwotę 7 tys. złotych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wnikliwa praca operacyjna policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, doprowadziła śledczych do 33-latka, który dokonał kradzieży dwóch wkładów lusterek z pojazdu marki Tesla. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą szybko wytypowali amatora cudzego mienia ponieważ legniczanin znany jest funkcjonariuszom z dokonywania podobnych przestępstw – relacjonuje kom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Straty jakie poniósł pokrzywdzony opiewają na kwotę 7 tys. złotych. Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawili 33- latkowi zarzut. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button