- REKLAMA -
Legnica 112

Agresywny Gruzin zdemolował jedną ze stacji paliw w Legnicy

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 44-letniego obywatela Gruzji, który rozbijał butelki z alkoholami na terenie stacji paliw i niszczył znajdujące się na regałach towary. Straty jakie poniósł właściciel obiektu to niemal tysiąc złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Legniccy funkcjonariusze pilnie udali się do jednej ze stacji paliw mieszczącej się na terenie miasta, gdzie według  zgłoszenia agresywny mężczyzna miał ją demolować. Mundurowi na miejscu zastali 44-letniego obywatela Gruzji, który był silnie wzburzony, rozszalały i wykrzykiwał wulgaryzmy.

Policjanci bez wahania, szybko i skutecznie obezwładnili mężczyznę, który pełen złości rozbijał butelki z alkoholami, niszczył i rozrzucał towar na regałach. Przerażone ekspedientki przekazały funkcjonariuszom, że zatrzymany wchodząc do sklepu był silnie wzburzony, krzyczał i rzucał w nie butelkami z winem jednak  szczęśliwie żadna z kobiet nie odniosła obrażeń – powiedziała mł.asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe a mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał jednak w żaden sposób nie wytłumaczył swojego zachowania.  Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button