- REKLAMA -
Legnica 112

25-latka wiozła narkotyki będąc pod wpływem… narkotyków

Legniccy policjanci zatrzymali 25- latkę, która nie tylko prowadziła pojazd pod wpływem narkotyków, ale dodatkowo posiadała też przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na ulicy Poznańskiej w Legnicy, gdzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot. Ich przypuszczenia, że kobieta może być pod wpływem narkotyków, okazały się słuszne – badanie narkotestem wykazało, że 25-latka jest pod wpływem środków odurzających z grupy amfetaminy.

Dodatkowo policjanci zdecydowali się przeszukać zatrzymany pojazd. Podczas tych czynności funkcjonariusze znaleźli kilka działek marihuany. Kobieta natychmiast została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Teraz jej przyszłość nie klaruje się w zbyt różowych barwach.

– Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata i mieć orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 15 – przypomina mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button