- REKLAMA -
Kultura

21. Spotkanie Kobiet z gościnnym udziałem Adama Adamonisa

W środę (15 lutego) zapraszamy na  pierwsze w tym roku wydarzenie z cyklu „Spotkanie Kobiet”. Naszym gościem będzie Adam Adamonis, aktor znany m.in. z serialu„ Przyjaciółki”, trener mentalny. Opiekun ciała, umysłu i wrażliwości.

Porozmawiamy m.in. o tym, jak codziennie kochać siebie. Będzie to z pewnością spotkanie pełne miłości i pozytywnych emocji. Odbędzie się ono w Centrum Konferencyjnym LSSE (dawna Letia), początek godz.18.00. Poprowadzi je Agata Solarska. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Adam Adamonis
Twórca metody Organic Move, opiekun ciała, umysłu i wrażliwości. Zafascynowany łączeniem różnych nurtów pracy z ciałem, terapii ruchem i psychologii procesu. W jego pracy warsztatowej cechuje go wielowymiarowość, ciekawość i praktyka w podejściu do pracy z naszym organizmem. Absolwent Akademii Teatralnej (aktor) oraz Absolwent Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces. Trener umiejętności pracy z grupą i ze światem. Zawodowy tancerz. Otrzymasz od niego uważność i holistyczne spojrzenie na ciało, które pozwoli Ci odkryć przyczynę blokad i rozpuścić je w sposób najbardziej zgodny z Tobą.
W roli aktora, jest znany szerszej publiczności z serialu “Przyjaciółki”.

Agata Solarska
Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jej pasją jest taniec i śpiew. Laureatka telewizyjnej „Szansy na Sukces”, występowała w musicalu Metro w Teatrze Buffo w Warszawie. Autorka licznych programów tv o tematyce podróżniczej, poradnikowej i muzycznej. Obecnie na antenie Kino Polska Muzyka emitowany jest jej autorski muzyczno-kulinarny program z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej „Przepis na hit”.

Spotkanie organizuje Urząd Miasta w Legnicy przy współpracy z Legnickim Centrum Kultury.

Źródło:
Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button