Aktualności

Od 1 lipca SOR legnickiego szpitala w nowej lokalizacji

Od 1 lipca zmieni się lokalizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego legnickiego szpitala. SOR Szpitalny zostanie przeniesiony do budynku tzw. szpitala modułowego (obiekt pocovidowy). To wszystko w związku z generalną modernizacją i przebudową dotychczasowych pomieszczeń SOR od strony ul. Iwaszkiewicza.

Rozpoczyna się modernizacja i przebudowa pomieszczeń dotychczasowego SOR-u, do którego dojazd był od strony ul. Iwaszkiewicza. Od 1 lipca wszyscy potrzebujący pomocy, będą musieli kierować się do nowej lokalizacji. Szpitalny Oddział Ratunkowy zostanie przeniesiony do budynku tzw. szpitala modułowego, wybudowanego na potrzeby epidemii koronawirusa.

Dojazd do SOR dla zespołów ratownictwa medycznego (kolor czerwony) i osób prywatnych (kolor czarny) będzie się odbywał od ul. Wrocławskiej. Dojście dla pieszych nadal będzie możliwe od strony od ul. Iwaszkiewicza (kolor niebieski).

 

Na generalną modernizacją i przebudową dotychczasowych pomieszczeń SOR legnicki szpital pozyskał 15 milionów złotych z Funduszu Medycznego w ramach konkursu na dofinansowanie infrastruktury ratownictwa medycznego.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button