- REKLAMA -
AktualnościInwestycje w Legnicy

EDS Park Legnica powiększy się o kolejnych najemców

Ruszają prace nad rozbudową EDS Park Legnica, umiejscowionego przy ul. Złotoryjskiej, w pobliżu Ronda Unii Europejskiej. Ten park handlowy, zbudowany przez gdański EDS Retail Park, zyska kolejnych najemców, w tym m. in. znaną sieć drogerii. Koniec inwestycji jest zaplanowany na lipiec 2022 r.

Realizacja I etapu inwestycji ruszyła jesienią 2019 roku (pisaliśmy o tym tutaj) i zakończyła się na przełomie I i II kwartału 2020 roku. Najemcą wybudowanej wtedy powierzchni została firma Jeronimo Martins, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Teraz EDS Retail Park rusza z realizacją II etapu obiektu w Legnicy, której finału mamy się spodziewać pod koniec lipca 2022 roku. Tym razem najemcami w EDS Park Legnica będą sklep Pepco, który wynajmie powierzchnię 470 mkw. oraz drogeria Rossmann, która ma zająć powierzchnię 355 mkw.

Zainteresowanie tą lokalizację nie dziwi, gdyż EDS Park Legnica jest zlokalizowany przy ul. Złotoryjskiej, w pobliżu Ronda Unii Europejskiej, w ciągu drogi E65 i DK 3, dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie Huty Miedzi Legnica oraz nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, co stwarza ogromny potencjał napływu klientów.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button