- REKLAMA -
Piłka ręczna

Mecz Siódemki Miedź z Azotami Puławy bez udziału publiczności!

W piątek 21 sierpnia Siódemka Miedź Legnica zmierzy się z Azotami Puławy w ramach 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski. Mecz w hali OSiR przy ul. Lotniczej rozpocznie się o godz. 18.00. Niestety, przy pustych trybunach. Mamy też jednak dobrą wiadomość. Mecz będzie można obejrzeć w telewizji i internecie!

Decyzję o tym, że piątkowy mecz Siódemka Miedź – Azoty Puławy zostanie rozegrany bez udziału publiczności, zarząd MSPR Siódemka podjął w związku z brakiem możliwości realizacji wszystkich zaleceń zawartych w rozporządzeniu rady ministrów ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dn. 7 sierpnia 2020 r.

Mecz z czwartym zespołem poprzedniej kampanii PGNiG Superligi będzie można obejrzeć w TV Regionalna.pl (transmisja w telewizji i internecie – TUTAJ).

Przypomnijmy. Mecz Siódemki Miedź z Azotami Puławy miał się odbyć w marcu br., ale pandemia koronawirusa brutalnie sezon przerwała. ZPRP postanowił jednak edycję 2019/20 PGNiG Pucharu Polski dokończyć. Stawką piątkowego meczu będzie awans do turnieju Final Four.

(źródło: MSPR Siódemka Miedź Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button