OSiR Legnica

IX Legnica Półmaraton i II Legnicka Dziesiątka. Pobiegnij wirtualnie

IX Legnica Półmaraton oraz II Legnicka Dziesiątka w tym roku odbędą się… wirtualnie. Taką formułę imprezy wymusiła sytuacja epidemiczna w Polsce. Charakter wirtualny biegów oznacza, że każdy sam wyznacza sobie trasę biegu oraz jego czas, oczywiście z uwzględnieniem terminu (4-11.10).

Pomiar czasu i dystansu prowadzony będzie poprzez aplikację Rejestrator GPS na telefon z systemem android lub IOS, dostępną do pobrania na stronie www.datasport.pl.  Dopuszczalna będzie także klasyfikacja zawodników na podstawie plików GPX lub TCX. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Dodatkowo za zajęcie miejsc I-III w kat. open kobiet i mężczyzn na dystansie Półmaratonu-21,097 oraz Legnickiej Dychy-10 000m zwycięzcy otrzymają statuetki.

Zawodnicy zapisani mogą zrezygnować z zawodów otrzymując zwrot wpisowego – decyzję jednak trzeba przesłać do 10.09 na adres biuro@datasport.pl. Natomiast zawodnicy, którzy nie zrezygnują do 10.09 zostaną automatycznie zakwalifikowani do startu w biegu wirtualnym.

W dniu 4.10 (niedziela) przy ustalaniu swojej trasy biegu warto wziąć pod uwagę legnicki Decathlon. Aby uatrakcyjnić indywidualne pokonywanie tras podczas tegorocznej, wirtualnej edycji IX Legnica Półmaratonu oraz II Legnickiej Dziesiątki, pod legnickim Decathlonem od godz. 9-17.00 zauważycie kolorowe bramy startowe, będzie głośna, energiczna muzyka, która naładuje Was na resztę trasy, woda butelkowa dla każdego biegacza, a dodatkowo fotorelacja, podium i pamiątkowa ścianka do zdjęć z imprezy.

Regulamin imprezy dostępny na stronie www.osir.legnica.eu.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button