- REKLAMA -
Miedź Legnica

W 1/8 Pucharu Polski Miedź zagra ze Śląskiem. Wpadka podczas losowania

W 1/8 Pucharu Polski Miedź Legnica zagra ze Śląskiem Wrocław – tak zdecydowało losowanie, które odbyło się w czwartek w siedzibie PZPN. Nie obyło się jednak bez wpadki – losowanie musiało zostać powtórzone, ponieważ zabrakło kuli z nazwą… Miedzi Legnica.

Sytuacja do której doszło podczas losowania wyglądała dość kuriozalnie. Gdy prowadzący losowanie sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki wyciągnął ostatnią kulę z nazwą Śląska Wrocław, okazało się że brakuje szesnastej kuli, w której znajdowałby przeciwnik dla tej drużyny. Jak się potem okazało zabrakło kuli z nazwą Miedzi Legnica, która otworzyła się wcześniej i prowadzący usunął ją z koszyka, gdyż uznał że została już rozlosowana

Prowadzący orzekł, że w takiej sytuacji legnicka Miedź zostaje przypasowana do Śląska Wrocław, co od razu wyglądało dość niesprawiedliwie, bo taki obrót spraw powodował, że Miedź nie miała szansy trafić na jakiegokolwiek innego przeciwnika we wcześniejszym etapie losowania. W końcu zdecydowano, że ceremonia zostanie powtórzona. Co ciekawe, w jej wyniku Miedź ponownie trafiła na Śląsk Wrocław.

Mecze 1/8 Pucharu Polski zostaną rozegrane w dniach 4-6 grudnia a oprócz meczu Miedzi ze Śląskiem zagrają też: Wigry Suwałki z Rakowem Częstochowa, Puszcza Niepołomice z Wisłą Płock, Chrobry Głogów z Legią Warszawa, Wisła Sandomierz z Odrą Opole, Arka Gdynia z Jagiellonią Białystok, Rozwój Katowice z Górnikiem Zabrze oraz Bruk-Bet Termalica z Lechią Gdańsk.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button