- REKLAMA -
Miedź Legnica

Trwa sprzedaż biletów na mecze z Górnikiem Polkowice i Odrą Opole

Za tydzień Miedź zakończy rundę jesienną Fortuna 1 Ligi, ale jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym rozegrane zostaną trzy kolejki rundy rewanżowej. Najbliższe dwa spotkania zielono-niebiesko-czerwoni zagrają na Stadionie im. Orła Białego, podejmując Górnika Polkowice (poniedziałek, 15 listopada, godz. 18) oraz Odrę Opole (piątek, 19 listopada, godz. 20:30). Przedsprzedaż biletów na najbliższe mecze Miedzi rusza we wtorek 9 listopada od godz. 11 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu.

Spotkanie z Górnikiem Polkowice oznacza drugi derbowy pojedynek w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi. Zielono-czarni choć zajmują pozycję w strefie spadkowej, doznali w tym sezonie tyle samo porażek co piąta w tabeli Arka Gdynia. Aż 9 spotkań polkowiczanie zakończyli remisami, zdobywając punkty m.in. w starciach z Koroną Kielce, Łódzkim Klubem Sportowym czy Podbeskidziem Bielsko-Biała i pokonując wspomnianą Arkę. Mecz w ramach 17 kolejki odbędzie się w poniedziałek 15 listopada o godz. 18.

Natomiast Odra to w tym sezonie doskonale znany legniczanom rywal. Na inaugurację rozgrywek Miedź wygrała w Opolu 4:1. Z kolei w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski zielono-niebiesko-czerwoni zwyciężyli na własnym boisku 4:0. Zespołu trenera Piotra Plewni nie można jednak lekceważyć. Opolanie walczą o miejsce w strefie barażowej. Spotkanie 18 serii gier odbędzie się w piątek 19 listopada o godz. 20:30. Przedsprzedaż biletów na oba pojedynki rusza we wtorek 9 listopada od godz. 11.00!

Nie ma co zwlekać z zakupem. Warto przy jednym wyjściu do Strefy Miedzi nabyć od razu dwa bilety, gwarantując sobie miejsce na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy na oba niezwykle emocjonująco zapowiadające się starcia. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

W związku z rosnącą w Polsce liczbą dziennych przypadków zachorowań na COVID-19 przypominamy, że mecze rozgrywane są w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Bardzo prosimy o zajmowanie wyłącznie tych miejsc, które zostały Państwu przypisane na karnetach i biletach wstępu. Przy wejściach na stadion znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odpowiedni dystans, również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – będziemy Państwa informować o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZE MIEDZI Z GÓRNIKIEM POLKOWICE I ODRĄ OPOLE:
Trybuna A/B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
*Sektor Rodzinny: 30 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button