- REKLAMA -
Miedź Legnica

Trwa sprzedaż biletów na mecz Miedzi z GKS Jastrzębie

Już w sobotę (godz. 20:30) Miedź spróbuje umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli Fortuna 1 Ligi. Zielono-niebiesko-czerwoni na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy podejmą GKS Jastrzębie. Aby zwyciężyć, niezbędne będzie wsparcie trybun! W Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na emocjonująco zapowiadające się spotkanie. Przyjdź i wspomóż swój klub w walce o kolejne ligowe punkty!

W ramach 6. kolejki legniczanie zagrają z GKS-em Jastrzębie w sobotę 28 sierpnia o godz. 20:30. W pięciu dotychczasowych meczach nowego sezonu Miedź nie zaznała goryczy porażki, zdobywając aż 13 punktów! By podtrzymać znakomitą passę niezbędne jest wsparcie kibiców!

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa, mecze Miedzi na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy może oglądać obecnie maksymalnie 3000 widzów (udostępniamy co drugie krzesełko). Połowę tej puli, a więc 1500 miejsc, klub przeznaczył do sprzedaży karnetowej.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00.

Jednocześnie trwa sprzedaż karnetów na całą rundę. Zostały już ostatnie sztuki, więc radzimy nie zwlekać z decyzją o nabyciu karnetu. Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z GKS JASTRZĘBIE:
Trybuna A/B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
*Sektor Rodzinny: 30 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

cennik jesien 2021 1627898020

(źródło: Miedź Legnica)

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z Legnicy



Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button