- REKLAMA -
Miedź LegnicaSport

Trwa sprzedaż biletów na derby Miedzi z Zagłębiem Lubin

Przed nami wielkie derbowe emocje! W piątek 12 sierpnia o godz. 18 zielono-niebiesko-czerwoni podejmą na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy KGHM Zagłębie Lubin. We wtorek 2 sierpnia od godz. 9 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się przedsprzedaż biletów na pojedynek z ekipą trenera Piotra Stokowca. Zapełnijmy stadion podczas starcia elektryzującego kibiców nie tylko na całym Dolnym Śląsku!

Szykuje się wielkie piłkarskie święto! Wypełnijmy Stadion im. Orła Białego do ostatniego wolnego miejsca. Pora na rekord frekwencji! Derbowe starcia zawsze wywołują ogromne emocje. Nie inaczej będzie teraz, gdy o prymat w regionie zagrają jedenastki desygnowane do gry przez trenerów Wojciecha Łobodzińskiego i Piotra Stokowca. W związku z brakiem zorganizowanej grupy kibiców gości, do sprzedaży przeznaczone zostaną również bilety na miejsca znajdujące się w sektorze gości oraz strefie buforowej na trybunie D – łącznie ponad 6150 miejsc!
Mecz z KGHM Zagłębiem odbędzie się w piątek 12 sierpnia o godz. 18:00. Każdy kibic Miedzianki tego dnia musi być na trybunach legnickiego obiektu w Parku Miejskim. Przedsprzedaż biletów na pojedynek rusza we wtorek 2 sierpnia od godz. 9.00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z lubinianami zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. UWAGA! Od 1 sierpnia Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
Do 12 sierpnia, a więc do meczu derbowego, w sprzedaży będą wciąż także karnety na całą rundę jesienią bieżącego sezonu.
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z KGHM ZAGŁĘBIEM:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D – sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Źródło
Miedź Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button