Miedź LegnicaSport

Strefa Miedzi zaprasza! Trwa przedsprzedaż karnetów na wiosnę 2024

W Strefie Miedzi rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2024. Do 5 stycznia tylko w klubowym sklepie nowe karnety nabędą wyłącznie osoby, posiadające karnet w rundzie jesiennej 2023. Trudno wymarzyć sobie lepszy prezent niż przedłużenie sportowych emocji o kolejne pół roku! Karnet uprawniać będzie także do wejścia na ewentualne mecze barażowe o awans do PKO BP Ekstraklasy rozgrywane w Legnicy.

Nowa runda będzie jeszcze bardziej emocjonująca! to wiosną rozstrzygną się losy promocji do piłkarskiej elity! W Legnicy zobaczymy starcia Miedzi z faworytami do awansu. Na Stadion Miejski im. Orła Białego przybędą GKS Tychy, Arka Gdynia, Motor Lublin czy Lechia Gdańsk. Ponadto nad Kaczawą zobaczymy Polonię Warszawa, Znicz Pruszków i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Te zespoły również wykazywały się w minionej rundzie wielką determinacją, a wiosną powalczą o jak najszybsze zachowanie ligowego bytu. Jak doskonale wiemy, w Fortuna 1 Lidze każdy pojedynek może przynieść ogromne emocje – nieważne czy gramy z ekipą z ligowego topu czy mierzymy się z zespołem zamykającym tabelę!

Najwierniejsi fani tradycyjnie liczyć mogą na stałe miejsce i niższą cenę zakupu karnetów. Do 5 stycznia 2024 r. tylko w Strefie Miedzi dotychczasowi posiadacze karnetów przedłużą swoje stałe wejściówki na kolejną rundę. Otwarta sprzedaż w klubowym sklepie i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się natomiast w poniedziałek 8 stycznia 2024 roku! Tylko karnetowicze będą mieli gwarantowane miejsca na trybunach także na ewentualne domowe spotkania barażowe Miedzi.

Trudno wymarzyć sobie lepszy prezent niż półroczna gwarancja sportowych emocji na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy w rodzinnej atmosferze i doborowym towarzystwie! Takich emocji nie dostarczy Kevin, takiej atmosfery nie poczujesz przed telewizorem. Karnet na Miedź to cały pakiet korzyści. Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (wiosną posiadacze karnetów obejrzą co najmniej siedem spotkań Miedzi).

Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś/wybrałaś na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnych meczach barażowych o awans do PKO BP Ekstraklasy rozgrywanych w Legnicy! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

Uwaga! Każda osoba kupująca karnet posiadać musi Kartę Kibica Miedzi. Nowi karnetowicze zakupią kartę w cenie 10 złotych. Karty zakupione w minionym sezonie zachowują ważność. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna do 24 miesięcy od daty zakupu (cztery rundy rozgrywkowe). Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Od 20 grudnia do 5 stycznia uprzywilejowana sprzedaż karnetów będzie prowadzona wyłącznie w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Od poniedziałku 8 stycznia ruszy otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich w Strefie Miedzi oraz w serwisie biletowym online. Warto przy tej okazji zarejestrować konto: podać e-mail i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji z klubu, dzięki czemu kolejne zakupy będą już dużo prostsze i będzie je można wykonać zdalnie. Można to także zrobić u kasjera podczas zakupów w Strefie Miedzi.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – PRZEDŁUŻENIE:
Trybuna A/B: 189 zł
Trybuna C: 149 zł
*Sektor Rodzinny: 249 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:
Trybuna A/B: 229 zł
Trybuna C: 184 zł
*Sektor Rodzinny: 299 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW – WIOSNA 2024:
20 grudnia – 3 stycznia – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z JESIENI 2023 (niższa cena, tylko przedłużenie dotychczasowego miejsca), wyłącznie w Strefie Miedzi;
4-5 stycznia – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z JESIENI 2023 (niższa cena, możliwa zmiana dotychczasowego miejsca), wyłącznie w Strefie Miedzi;
8 stycznia – sprzedaż otwarta dla wszystkich (regularna cena), w Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu

grafika karnety wiosna ok 1702849355

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button