Miedź Legnica

PILNE: Sprzedaż biletów na mecze ze Stalą i Legią wstrzymana!

Sprzedaż biletów na mecze Miedzi ze Stalą Mielec w Fortuna 1 Lidze i Legią Warszawa w Totolotek Pucharze Polski została wstrzymana do czasu wyjaśnienia, czy będzie możliwe przeprowadzenie tych imprez masowych z udziałem publiczności. Klub jest w tej sprawie w stałym kontakcie z Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim i Polskim Związkiem Piłki Nożnej. O kolejnych decyzjach klub będzie informować na bieżąco.

W związku z epidemią koronawirusa Główny Inspektor Sanitarny zarekomendował odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób w pomieszczeniach zamkniętych. W najbliższym czasie możliwe jest również podjęcie przez odpowiednie władze administracji państwowej oraz PZPN kolejnych decyzji w sprawie imprez masowych. Wszystko to spowodowane jest troską o zdrowie i życie uczestników imprez masowych.

Obecnie trwają kolejne ustalenia w tej sprawie. Klub jest w stałym kontakcie z Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim i Polskim Związkiem Piłki Nożnej. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Jeśli klub będzie zmuszony rozegrać te mecze bez udziału publiczności, w osobnym komunikacie poinformujemy o trybie zwrotu zakupionych już biletów oraz karnetów na określoną część rundy rozgrywkowej.

(źródło: Miedź Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 4.7 / 5. Ilość głosów: 12

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button