Miedź Legnica

Od poniedziałku piłkarze Miedzi Legnica wracają do treningów

W poniedziałek 11 stycznia piłkarze Miedzi rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Nim zielono-niebiesko-czerwoni wyjdą na boisko, przejdą testy na obecność koronawirusa. Przypomnijmy, że legniczanie zimą planują rozegranie sześciu sparingów.

Środa będzie dla piłkarzy Miedzi dniem badań wydolnościowych. Jeszcze w  styczniu zielono-niebiesko-czerwoni rozegrają dwa mecze kontrolne. W związku z wylotem Śląska Wrocław do Turcji, 16 stycznia nasza drużyna najprawdopodobniej spotka się ze Ślęzą Wrocław. Tydzień później zmierzy się z trzecioligowym MKS-em Kluczbork.

25 stycznia Miedź wyruszy na pierwsze zimowe zgrupowanie do Szamotuł. W drodze powrotnej podopieczni trenera Jarosława Skrobacza spotkają się 30 stycznia z Górnikiem Polkowice. 5 lutego legniczanie zagrają z Chrobrym Głogów, a trzy dni później udadzą się na obóz do Krakowa. Na jego zakończenia odbędzie się gra kontrolna z drugoligowym KKS-em Kalisz. Tydzień przed startem Fortuna 1 Ligi Miedź czeka sparingowa potyczka z Odrą Opole.

Wznowienie rozgrywek zaplanowane jest na weekend 27-28 lutego. Miedź na inaugurację rundy wiosennej zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

PLAN PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:

11.01 – badania na koronawirusa i start przygotowań;
13.01 – badania wydolnościowe;
16.01 – sparing ze Ślęzą Wrocław (mecz do potwierdzenia);
23.01 – sparing z MKS Kluczbork;
25-30.01 – zgrupowanie w Szamotułach;
30.01 – sparing z Górnikiem Polkowice;
5.02 – sparing z Chrobrym Głogów;
8-13.02 – zgrupowanie w Krakowie (J&J Sport Center);
13.02 – sparing z KKS Kalisz;
20.02 – sparing z Odrą Opole.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button