Miedź Legnica

Nowa strona internetowa Miedzi w końcu godna ekstraklasy

Miedź Legnica pochwaliła się całkowicie odmienioną oficjalną stroną internetową miedzlegnica.eu. Nowy design strony to jednak nie tylko nowe funkcjonalności – przede wszystkim kibiców ucieszy fakt, że nowa szata graficzna strony, umożliwia wygodne przeglądanie witryny na urządzeniach przenośnych, takich jak tablety czy smartfony.

“Wszystko po to, by być jeszcze bliżej Was – Kibiców, a także lepiej sprostać wyzwaniom nowych mediów. Na stronie znajdziecie codziennie najświeższe informacje z życia klubu, relacje, wywiady, ciekawostki, zdjęcia, wyniki i statystyki, ale też materiały filmowe przygotowywane przez Miedź TV.” – informuje klub na swojej nowej stronie.

Brak responsywności (pełnego dostosowania do urządzeń mobilnych) był chyba największym mankamentem poprzedniej wersji strony, pamiętającej jeszcze dość zamierzchłe czasy. W dzisiejszych czasach treści w internecie coraz częściej przeglądane są właśnie na urządzeniach mobilnych, dlatego też responsywność to jest obecnie podstawowy warunek jaki musi spełniać nowoczesna strona internetowa.

Nowa strona internetowa Miedzi w końcu spełnia ten warunek – jej design jest teraz w pełni responsywny, co sprawia, że komfortowo przejrzymy ją na telefonie czy tablecie. Sama szata graficzna jest dość stonowana i przejrzysta a nawigacja bardzo intuicyjna, dzięki czemu płynne poruszanie się po stronie będzie dość proste. W końcu też wyeksponowano możliwość kupna biletu online (odnośnik znajduje się w widocznym miejscu). W poprzedniej wersji strony, ze względu na nadmiar grafik, ta funkcjonalność była trudna do zauważenia.

 

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button