Miedź LegnicaSport

Nieoficjalnie: Miedź z nowym trenerem. Ireneusz Mamrot za Radosława Bellę?

To jeszcze nieoficjalna informacja, ale jak podaje Samuael Szczygielski z portalu meczyki.pl, ze stanowiskiem trenera piłkarzy Miedzi Legnica ma się pożegnać Radosław Bella a jego miejsce zajmie Ireneusz Mamrot.

Ostatnie wyniki Miedzi nie zachwycają. W ostatnich 4 meczach legniczanie zdobyli tylko 2 punkty (remisy z GKS Tychy i Odrą Opole), co przekłada się też na niezbyt korzystną pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi. Po 26 kolejkach Miedź zajmuje 9. pozycję z dorobkiem 37 punktów, co daje im stratę 5 punktów do miejsca premiowanego do gry baraży i aż 13 punktów straty do miejsca dającego bezpośredni awans do ekstraklasy.

Całkiem możliwe, że jeśli potwierdzi się news portalu meczyki.pl, to Ireneusz Mamrot zadebiutuje jako trener Miedzi Legnica już w najbliższym meczu z… Chrobrym Głogów, czyli drużyną którą prowadził przez 7 lat. Przypomnijmy, że Mamrot, oprócz prowadzenia Chrobrego Głogów, był też trenerem takich klubów jak: Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, ŁKS Łódź czy ostatnio Górnik Łęczna.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez legnicki klub.

 

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button