Miedź Legnica

Miedzianka już się zbroi. Krzysztof Drzazga z 2-letnim kontraktem

Miedź może się w końcu pochwalić napastnikiem. Krzysztof Drzazga wzmocni linię ofensywną legnickiej drużyny. 25-letni napastnik podpisał z klubem 2-letnią umowę.

Bolączką Miedzi prowadzonej przez Dominika Nowaka był z pewnością brak rasowego napastnika. Wielu dziwiło się tej taktyce, tym bardziej że nie do końca się ona sprawdzała, a jej nieskuteczność zaowocowała przedwczesnym pożegnaniem się z tym trenerem. Nowy trener Jarosław Skrobacz szybko przeanalizował braki kadrowe w drużynie i pierwszym nabytkiem klubu został nie przez przypadek właśnie napastnik.

Krzysztof Drzyzga jest napastnikiem, który może też grać na pozycji ofensywnego pomocnika. W swojej karierze grał w takiej drużynach jak Górnik Polkowice, Stali Mielec, Chojniczanka Chojnice i Puszczy Niepołomice. Był też piłkarzem Wisły Kraków. Łącznie w Ekstraklasie rozegrał 41 spotkań, w których zdobył 5 goli.

Jakie oczekiwania wiąże Krzysztof Drzyzga w związku z przyjściem do Miedzi?

Nie stawiam sobie określonych celów, że muszę strzelić np. 20 bramek i koniecznie to realizować. Stawiam przed sobą małe cele, które po kolei realizuję. Na pewno chciałbym regularnie grać w Miedzi. Będę robił wszystko, żeby zespół wygrywał, bo dobro drużyny jest najważniejsze. Od siebie będę wymagał, aby dokumentować to jeszcze liczbami i dobrze wyglądać na boisku – zapewnia nowy napastnik Miedzi Legnica.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button