- REKLAMA -
Miedź Legnica

Miedź wraca do gry! Ruszyła przedsprzedaż biletów

Odliczamy dni do startu Fortuna 1 Ligi i ruszamy z przedsprzedażą biletów na inaugurujący rundę wiosenną na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec. Od dzisiaj wejściówki dostępne będą w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 lutego o godz. 12:40.

W Legnicy dojdzie do spotkania dwóch zespołów, które w ubiegłym sezonie występowały w piłkarskiej elicie. Zielono-niebiesko-czerwoni zamierzają zrewanżować się za spotkanie w rundzie jesiennej i udanie rozpocząć tegoroczne zmagania w Fortuna 1 Lidze. Przedsprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec rusza dzisiaj w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz serwisie bilety.miedzlegnica.eu. Wciąż trwa także sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 w Fortuna 1 Lidze na Stadionie im. Orła Białego.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł

cennik wiosna2020

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button