Miedź Legnica

Miedź potrzebuje nowego bramkarza. Czy będzie nim Sosłan Dżanajew?

Marzenia o pierwszej ósemce trener Dominik Nowak może już właściwie odłożyć między bajki, bo przed nim całkiem nowe wyzwanie: utrzymanie Miedzi w LOTTO Ekstraklasie. By tego dokonać, potrzebne będą jednak personalne wzmocnienia, przede wszystkim w bramce.

Wielką nadzieją miał być Anton Kanibołocki, ale zawodnik zdecydowanie nie odnalazł się w Miedzi i kilka ostatnich porażek legnickiej drużyny to zdecydowanie jego zasługa. Całkiem możliwe, że już niebawem między słupkami bramki Miedzi stanie Sosłan Dżanajew. Taką informację podał na Twitterze użytkownik Janekx89, doskonale znany z trafnych informacji dotyczących rynku transferowego.

Sosłan Dżanajew w swoim bogatym CV ma występy w takich klubach jak Spartak Moskwa czy Rubin Kazań a w sezonie 2016/2017 w barwach Rostowa zaliczył kilka udanych występów w Lidze Mistrzów, m. in. przeciwko Bayernowi Monachium czy Atletico Madryt. Być może już niebawem zagra w polskiej ekstraklasie jako bramkarz Miedzi Legnica – póki co zawodnik musi jednak pozytywnie przejść testy medyczne.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button