Miedź LegnicaSport

Miedź już trenuje w Opalenicy. Dziś sparing z Wartą Poznań

W poniedziałek piłkarze Miedzi Legnica wyjechali na zgrupowanie do Opalenicy. Trener Dominik Nowak jest bardzo zadowolony z warunków, jakie ma tam do dyspozycji jego drużyna. – Mamy tutaj idealne warunki do ciężkiej pracy – informuje trener Dominik Nowak za pośrednictwem oficjalnej strony klubu.

– Objętość tych treningów jest dość duża. Na boisku pracujemy nad taktyką, głównie grą w ataku, a od środy wejdziemy mocniej też w grę obronną – informuje oficjalna strona Miedzi Legnica. Oczywiście zaplanowane są też mecze sparingowe. Dziś o godz. 17.00 legniczanie zmierzą się w meczu kontrolnym z 2-ligową Wartą Poznań, której trenerem jest Petr Nemec, trener Miedzi w latach 2005-2007 (wynik sparingu podawany będzie na oficjalnym koncie Miedzi na Twitterze).

W ostatnich dniach dotarły też do nas dobre wieści dotyczące kadry Miedzi Legnica. Kibiców na pewno ucieszyła wiadomość, że swój kontrakt z Miedzią o rok przedłużył obrońca Jonathan de Amo Perez, jeden z filarów legnickiej defensywy w minionym sezonie. Do składu Miedzi dołączył też kolejny Hiszpan. To środkowy pomocnik, 26-letni Omar Santana – były piłkarz drugich składów Atletico Madryt i Celty Vigo, który w minionym sezonie grał w drużynie Wigry Suwałki, prowadzonej wtedy przez obecnego trenera Miedzi, Dominika Nowaka.

Foto: miedzlegnica.eu

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button