- REKLAMA -
Miedź LegnicaSport

Łobodziński nie jest już trenerem piłkarzy Miedzi Legnica

Trener Wojciech Łobodziński rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Miedzią. Jego obowiązki przejmie dotychczasowy asystent Radosław Bella, który poprowadzi zespół w najbliższym spotkaniu ligowym z Cracovią.

Wojciech Łobodziński był związany z Miedzią przez ponad 10 lat – większość tego czasu jako zawodnik, a ostanie półtora roku jako trener. Przez ten czas zapracował na miano klubowej legendy – wywalczył z drużyną awans do Ekstraklasy, najpierw w 2018 roku jako kapitan zespołu, a później w 2022 roku jako pierwszy trener.

– Bardzo dziękujemy Wojtkowi za te wszystkie lata, a szczególnie za wspaniałe emocje w ostatnim sezonie 1 ligi i wiele radości oraz dumy, jakiej nam dostarczył. Wojtek ma wszystko, by być znakomitym trenerem i jestem przekonany, że tak będzie. Będziemy trzymać kciuki za rozwój jego kariery. Ale teraz uważam, że nasz zespół potrzebuje świeżego spojrzenia i nowego impulsu, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę – mówi Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.

W najbliższym spotkaniu ligowym z Cracovią zespół poprowadzi dotychczasowy asystent trenera Radosław Bella. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie
Źródło
Miedź Legnica

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button