Miedź Legnica

Łobodziński kończy karierę piłkarza. ŁOBO, WIELKIE DZIĘKI!!!

Po siedmiu sezonach gry w barwach Miedzi Wojciech Łobodziński kończy karierę piłkarską i zamierza skupić się na pracy szkoleniowej, wspomagając swoim doświadczeniem 3-ligowy zespół Miedzi II Legnica. 36-letni zawodnik w barwach Miedzi rozegrał 182 mecze, w których strzelił 34 gole, stając się ikoną legnickiej drużyny. 

Dziękuję za te wszystkie lata kibicom Miedzi. To był wyjątkowy czas, którego nie zapomnę. Myślę, że to dobry moment by zostawić pole do popisu młodszym. Przede mną teraz nowe wyzwania – mówi popularny “Łobo” na łamach oficjalnej strony Miedzi. Dotychczas największym wyzwaniem Łobodzińskiego było awansowanie z Miedzią do Ekstraklasy i cel ten zrealizował w sezonie 2017/2018. Na boiskach ekstraklasy pojawił się 16-krotnie, jednak dało się zauważyć, że pojawiał się na nich coraz rzadziej i na coraz krócej. W końcu kapitan Miedzi podjął decyzję, by zakończyć karierę piłkarza.

Teraz Łobodziński zamierza skupić się na pracy szkoleniowej, jako asystent trenera w  3-ligowej Miedzi II Legnica. Ma do tego predyspozycje ale też udokumentowane kompetencje – jeszcze w grudniu 2016 roku uzyskał dyplom trenerski UEFA A. – Dziękuję za te wszystkie lata kibicom Miedzi. To był wyjątkowy czas, którego nie zapomnę. Myślę, że to dobry moment by zostawić pole do popisu młodszym. Przede mną teraz nowe wyzwania. Dziękuję panu Andrzejowi Dadełło za szansę dalszego rozwoju w Miedzi – mówi Wojciech Łobodziński.

ŁOBO, dziękujemy za wszystko i powodzenia!!!

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button