Miedź LegnicaSport

Kup karnet na Miedź! Sprzedaż ruszy 9 lutego

W środę 9 lutego w Strefie Miedzi rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze zielono-niebiesko-czerwonych w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Do soboty 12 lutego pierwszeństwo kupna (przedłużenia dotychczasowego miejsca) oraz niższą cenę będą miały osoby, które posiadały karnet w rundzie jesiennej 2021. Od poniedziałku 14 lutego sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Kup karnet i wspieraj Miedź w walce o PKO BP Ekstraklasę!

Wiosna w Fortuna 1 Lidze zapowiada się bardzo ciekawie. Miedź będzie walczyć o promocję do PKO BP Ekstraklasy, a by osiągnąć swój cel potrzebuje wsparcia kibiców! W najbliższej rundzie na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy czeka nas co najmniej siedem niezwykle atrakcyjnie zapowiadających się pojedynków. Miedź zagra z Puszczą Niepołomice, Koroną Kielce, Resovią, Stomilem Olsztyn, Sandecją Nowy Sącz, Chrobrym Głogów oraz Widzewem Łódź. Oprócz prestiżowych potyczek z walczącymi o awans zespołami z Kielc, Nowego Sącza i Łodzi, czekają nas więc również dolnośląskie derby z pomarańczowo-czarnymi! Warto wiosną wspierać naszą drużynę i trenera Wojciecha Łobodzińskiego! Karnet uprawniać będzie do wejścia także na ewentualne mecze barażowe, rozgrywane w Legnicy.

Sprzedaż karnetów na ligową wiosnę ruszy w środę 9 lutego w Strefie Miedzi i do 12 lutego pierwszeństwo kupna (przedłużenia dotychczasowego miejsca) będą miały osoby, które posiadały karnet na Miedź w rundzie jesiennej. Specjalnie dla nich karnet będzie dostępny w niższej cenie. Od 9 do 12 lutego uprzywilejowana sprzedaż karnetów będzie prowadzona wyłącznie w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Dla osób, którym przysługuje pierwszeństwo zakupu oraz niższa cena, ale z różnych przyczyn nie mogą w tym czasie zakupić karnetu (np. wyjechały na ferie), uruchomimy możliwość internetowej rezerwacji karnetu – wystarczy między 9 a 12 lutego wysłać e-mail na adres: karnety@miedzlegnica.eu z imieniem, nazwiskiem i prośbą o rezerwację karnetu na dotychczasowe miejsce. Kasjer zweryfikuje uprawnienia do pierwszeństwa i zarezerwuje karnet, który będzie czekał do odbioru i opłacenia po powrocie z ferii w Strefie Miedzi. Nieodebrane rezerwacje wygasną z końcem lutego.

Od poniedziałku 14 lutego ruszy otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich w Strefie Miedzi oraz w zaktualizowanym serwisie biletowym online. Aktualizacja systemu wprowadzi sporo nowości dla kupujących – warto będzie zarejestrować konto: podać e-mail i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji z klubu, dzięki czemu kolejne zakupy będą już dużo prostsze i będzie je można wykonać zdalnie. Więcej informacji o nowym systemie podamy 7 lutego, po zakończeniu prac technicznych.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa mecze Miedzi na legnickim stadionie mogą odbywać się z 50-procentowym obłożeniem – zatem może je oglądać obecnie maksymalnie ok. 3000 widzów (udostępniamy co drugie krzesełko). Połowę tej puli, a więc 1500 miejsc, klub przeznaczył do sprzedaży karnetowej. Bardzo prosimy każdego kupującego, o poinformowanie kasjera o liczbie osób zaszczepionych, dla których kupuje karnet! Dzięki temu, na poszczególne mecze do sprzedaży będzie mogła trafić dodatkowa pula biletów, ponieważ obecne ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Jakie korzyści przysługują posiadaczom karnetów?

Powodów do zakupu karnetu jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnych meczach barażowych, rozgrywanych w Legnicy! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

karnety cennik 1643715279

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Źródło
Miedź Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button