Miedź LegnicaSport

Karnety na mecze Miedzi w Ekstraklasie od 30 czerwca

Razem idziemy dalej! W czwartek 30 czerwca w Strefie Miedzi ruszy przedsprzedaż karnetów na domowe mecze zielono-niebiesko-czerwonych w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy. Otwarta sprzedaż rozpocznie się 7 lipca. Nowością będzie plastikowa „Karta Kibica Miedzi”, obowiązkowa przy zakupie karnetu. Podczas zakupu zachęcamy do podawania adresu e-mail oraz wyrażenia zgody na otrzymywanie klubowych wiadomości drogą mailową.

W ostatnim sezonie zrobiliśmy to razem – wywalczyliśmy awans do PKO BP Ekstraklasy. Teraz razem idziemy dalej, by rywalizować z krajową elitą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Domowe spektakle na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy rozpoczniemy od starcia z aktualnym mistrzem Polski – Lechem Poznań. Warto zapewnić sobie stałe miejsce na trybunach na ten pojedynek oraz kolejne niezwykle ciekawe ekstraklasowe mecze. Z kolei już w 5 serii gier czeka nas nad Kaczawą derbowa potyczka z KGHM Zagłębiem Lubin! Ligową jesienią Miedź na własnym obiekcie podejmie także Wartę Poznań, Lechię Gdańsk, Koronę Kielce, Stal Mielec, Cracovię, Pogoń Szczecin oraz na zakończenie rundy Śląsk Wrocław w meczu przyjaźni. Karnet uprawniać będzie do wejścia na 9 meczów ligowych, a także na ewentualne mecze Fortuna Pucharu Polski, rozgrywane w pierwszej rundzie w Legnicy. To będzie więc widowiskowa jesień na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Warto być częścią sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie. Postawmy kolejny krok – razem idziemy dalej!

Co niezwykle ważne dla naszych najwierniejszych fanów, zgodnie z obietnicą złożoną przez władze klubu po wybuchu pandemii i wprowadzeniu ograniczeń na stadionach, wracamy do rozkładu miejsc sprzed pandemicznych ograniczeń! Dlatego przez pierwsze trzy dni sprzedaży (30 czerwca – 2 lipca) pierwszeństwo kupna karnetów oraz niższą cenę będą miały osoby, które posiadały karnet na rundę wiosenną 2020 (tylko przedłużenie miejsca sprzed okresu pandemii). W dniach 4-6 lipca karnet zakupią osoby posiadające stałą wejściówkę w poprzedniej rundzie (tych kibiców także obowiązywać będzie niższa cena, bez gwarancji przedłużenia miejsca, gdyż mogło należeć do karnetowicza sprzed pandemii) oraz osoby posiadające karnet w rundzie wiosennej 2020, które będą chciały zmienić swoje miejsce na inne – ich również będzie obowiązywała niższa cena. Natomiast od czwartku 7 lipca sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich!

Uwaga! Karnet obowiązkowo zakupić należy z nową Kartą Kibica Miedzi (w cenie 10 złotych). W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna w okresie 24 miesięcy. Umożliwi nie tylko wejście na obiekt po zakupie karnetu, ale również przedłużenie ważności karnetu przed kolejną rundą za pośrednictwem internetowego serwisu biletowego. Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Od 30 czerwca do 6 lipca uprzywilejowana sprzedaż karnetów będzie prowadzona wyłącznie w Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Dla osób, którym przysługuje pierwszeństwo zakupu oraz niższa cena, ale z różnych przyczyn nie mogą w tym czasie zakupić karnetu (np. wyjechały na wakacje), uruchomimy możliwość internetowej rezerwacji karnetu – wystarczy między 30 czerwca a 6 lipca wysłać e-mail na adres: karnety@miedzlegnica.eu z imieniem, nazwiskiem i prośbą o rezerwację karnetu na dotychczasowe miejsce. Kasjer zweryfikuje uprawnienia do pierwszeństwa i zarezerwuje karnet, który będzie czekał do odbioru i opłacenia po powrocie z wakacji w Strefie Miedzi. Nieodebrane rezerwacje wygasną najpóźniej 22 lipca – na dzień przed pierwszym meczem domowym Miedzi.

Od czwartku 7 lipca ruszy otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich w Strefie Miedzi oraz w serwisie biletowym online. Warto przy tej okazji zarejestrować konto: podać e-mail i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji z klubu, dzięki czemu kolejne zakupy będą już dużo prostsze i będzie je można wykonać zdalnie. Można to także zrobić u kasjera podczas zakupów w Strefie Miedzi.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Nowością w nadchodzącej rundzie będzie możliwość zakupu biletów ulgowych na trybunę D (sektory A i B). Cena takiego biletu to 20 zł, a do zakupu uprawnia legitymacja szkolna / studencka /emeryta lub rencisty.

Jakie korzyści przysługują posiadaczom karnetów?

Powodów do zakupu karnetu jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (jesienią posiadacze karnetów obejrzą co najmniej 10 meczów Miedzi!). Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnych meczach Fortuna Pucharu Polski, rozgrywanych w Legnicy! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW W STREFIE MIEDZI:
30.06-2.07 – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z wiosny 2020 (niższa cena, tylko przedłużenie miejsca),
4-6.07 – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z wiosny 2022 (niższa cena, bez gwarancji przedłużenia miejsca) oraz przesiadki karnetowe dla posiadaczy karnetów z wiosny 2020 (niższa cena),
od 7.07 – sprzedaż otwarta dla wszystkich (regularna cena).

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 11:00-18:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

karnety jesien 2022 wersja kwadrat 1656321081

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Źródło
Miedź Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button