- REKLAMA -
Miedź Legnica

Fatalne wieści. Marquitos ma złamaną kość śródstopia

Fatalne wieści dotyczące Marquitosa doszły ze sztabu medycznego Miedzi Legnica. Diagnozy wykazały, że Hiszpan ma złamaną kość śródstopia i czeka go co najmniej 1,5-miesięczna przerwa w grze. Dziś zostanie we Wrocławiu poddany zabiegowi chirurgicznemu  – informuje Przegląd Sportowy.

Ta kontuzja, to skutek brutalnego faulu, dokonanego na Hiszpanie przez Janickiego w niedzielnym meczu Miedzi z Lechem w Poznaniu. Co kuriozalne, za ten faul piłkarz Kolejorza nawet nie zobaczył żółtego kartonika. Do zdarzenia doszło już w 4 minucie meczu, Marquitos wykazał się dużym hartem ducha i mimo wyraźnego cierpienia chciał kontynuować mecz ale już w 19 minucie i on i sztab doszli do wniosku, że to nie ma sensu i Hiszpan musiał opuścić boisko.

Na szczęście kontuzja Marquitosa, to niezbyt skomplikowane złamanie, więc jest szansa że przewidywana 1,5 miesięczna nieobecność piłkarza w pierwszym składzie się nie przedłuży. Brak Marquitosa to ogromna strata dla ofensywnej formacji legnickiej drużyny, która i tak ostatnio została mocno zdekompletowana – od meczu z Zagłębiem Lubin z kontuzją boryka się też przecież Omar Santana. Co znamienne, od tego czasu Miedź nie wygrała żadnego meczu ligowego.

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button