Miedź Legnica

Fatalne wieści. Marquitos ma złamaną kość śródstopia

Fatalne wieści dotyczące Marquitosa doszły ze sztabu medycznego Miedzi Legnica. Diagnozy wykazały, że Hiszpan ma złamaną kość śródstopia i czeka go co najmniej 1,5-miesięczna przerwa w grze. Dziś zostanie we Wrocławiu poddany zabiegowi chirurgicznemu  – informuje Przegląd Sportowy.

Ta kontuzja, to skutek brutalnego faulu, dokonanego na Hiszpanie przez Janickiego w niedzielnym meczu Miedzi z Lechem w Poznaniu. Co kuriozalne, za ten faul piłkarz Kolejorza nawet nie zobaczył żółtego kartonika. Do zdarzenia doszło już w 4 minucie meczu, Marquitos wykazał się dużym hartem ducha i mimo wyraźnego cierpienia chciał kontynuować mecz ale już w 19 minucie i on i sztab doszli do wniosku, że to nie ma sensu i Hiszpan musiał opuścić boisko.

Na szczęście kontuzja Marquitosa, to niezbyt skomplikowane złamanie, więc jest szansa że przewidywana 1,5 miesięczna nieobecność piłkarza w pierwszym składzie się nie przedłuży. Brak Marquitosa to ogromna strata dla ofensywnej formacji legnickiej drużyny, która i tak ostatnio została mocno zdekompletowana – od meczu z Zagłębiem Lubin z kontuzją boryka się też przecież Omar Santana. Co znamienne, od tego czasu Miedź nie wygrała żadnego meczu ligowego.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button