Miedź LegnicaSport

Dziś ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na mecze Miedzi

To ten moment! W poniedziałek 8 stycznia w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rusza otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich kibiców, chcących zapewnić sobie stałe miejsce na trybunach Stadionu im. Orła Białego w Legnicy podczas rundy wiosennej!

Wiosna w Fortuna 1 Lidze zapowiada się niezwykle emocjonująco! Podczas najbliższej rundy rozstrzygną się losy promocji do PKO Bank Polski Ekstraklasy! Nad Kaczawą będziemy ekscytować się pojedynkami Miedzi z faworytami do awansu i uznanymi piłkarskimi markami. Na Stadion Miejski im. Orła Białego przybędą GKS Tychy, Arka Gdynia, Motor Lublin czy Lechia Gdańsk. Ponadto w Legnicy ujrzymy w akcji Polonię Warszawa, Znicz Pruszków i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ostatnie z wymienionych zespołów również wykazywały się w minionej rundzie wielką wolą walki, a wiosną powalczą o jak najszybsze zachowanie ligowego bytu. Jak doskonale wiemy, w Fortuna 1 Lidze każdy pojedynek może przynieść ogromne emocje – nieważne czy gramy z ekipą z ligowego topu czy mierzymy się z zespołem zamykającym tabelę!

Najwierniejsi fani tradycyjnie liczyć mogli na stałe miejsce i niższą cenę zakupu karnetów. Teraz kolej na tych, którzy w minionej rundzie nie posiadali karnetu na domowe mecze Miedzi. Otwarta sprzedaż w klubowym sklepie i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się w poniedziałek 8 stycznia 2024 roku od godz. 9:00! Tylko karnetowicze będą mieli gwarantowane miejsca na trybunach także na ewentualne domowe spotkania Miedzi w barażach o PKO BP Ekstraklasę.

Takiej atmosfery nie poczujesz przed telewizorem! Karnet na Miedź to cały pakiet korzyści. Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (wiosną posiadacze karnetów obejrzą co najmniej siedem spotkań Miedzi).

Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz swoje krzesełko na trybunach. Masz gwarancję stałego miejsca, które wybrałeś/wybrałaś na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać także na ewentualnych meczach barażowych o awans do PKO BP Ekstraklasy rozgrywanych w Legnicy! Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

Uwaga! Każda osoba kupująca karnet posiadać musi Kartę Kibica Miedzi. Nowi karnetowicze zakupią kartę w cenie 10 złotych. Karty zakupione w minionym sezonie zachowują ważność. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna do 24 miesięcy od daty zakupu (cztery rundy rozgrywkowe). Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Przy okazji rozpoczęcia otwartej sprzedaży karnetów dla wszystkich w Strefie Miedzi oraz w serwisie biletowym online od poniedziałku 8 stycznia warto zarejestrować konto: podać e-mail i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji z klubu, dzięki czemu kolejne zakupy będą już dużo prostsze i będzie je można wykonać zdalnie. Można to także zrobić u kasjera podczas zakupów w Strefie Miedzi.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – PRZEDŁUŻENIE:
Trybuna A/B: 189 zł
Trybuna C: 149 zł
*Sektor Rodzinny: 249 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:
Trybuna A/B: 229 zł
Trybuna C: 184 zł
*Sektor Rodzinny: 299 zł
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button