Miedź LegnicaSport

Czy Miedź Legnica zostanie mistrzem jesieni? Zapowiedź meczu Miedź – Puszcza

Przed nami 17 kolejka Nice 1 ligi, w ramach której Miedź Legnica podejmie Puszczę Niepołomice. Drużyna z Legnicy ma w tym meczu szansę nie tylko na utrzymanie pozycji lidera tabeli ale i na zostanie mistrzem jesieni. Początek meczu w niedzielę, 12 listopada 2017 roku o godz. 17.00.

– Czujemy się dobrze, jesteśmy bardzo zmotywowani przed tym spotkaniem. Analizowaliśmy mocne i słabsze strony Puszczy i te słabsze będziemy chcieli wykorzystać. Naszą siłą jest gra kombinacyjna i ofensywna. Musimy być mocno zdeterminowani, by narzucić swój styl gry i dać radość naszym kibicom. Byli z nami ostatnio w Chojnicach, za co im dziękujemy i liczymy także na mocne wsparcie w niedzielę. Damy z siebie wszystko i zagramy o pełną pulę – zapowiada trener Dominik Nowak na oficjalnej stronie klubu.

Od strony personalnej trener Nowak będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy, poza Bartkowiakiem, który wraca do pełni sił po operacji i w tym roku na boisku już go nie zobaczymy. Do pełni sił wrócił za to Łukasz Garguła i być może już w niedzielnym meczu wróci do pierwszego składu. Kibicom przypominamy, że warto na tym meczu pojawić się znacznie wcześniej, bo już od godz. 15.00 czynne będzie tuż za Sektorem Rodzinnym miasteczko kibica Fortuny a w nim wiele atrakcji i konkursów.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button