Miedź LegnicaSport

Bilety na mecz Miedzi z Zagłębiem Sosnowiec już od środy

Legniczanie w dwóch ostatnich meczach stracili punkty. Miedź pozostaje w strefie barażowej, dającej na koniec sezonu możliwość gry o awans do PKO BP Ekstraklasy, jednak teraz bardzo potrzebuje wsparcia swoich fanów!

Przed nami spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec (niedziela, 26 listopada, godz. 18:00). Pokażmy naszej drużynie, że jesteśmy z nią na dobre i na złe i zapełnijmy Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy! Od środy 8 listopada od godz. 9 w Strefie Miedzi i na https://bilety.miedzlegnica.eu rusza przedsprzedaż biletów na spotkanie z ekipą znad Brynicy. Cała Miedź zawsze razem!

Pojedynkom z Zagłębiem Sosnowiec zawsze towarzyszą wielkie emocje. Z tym rywalem zarówno odnosiliśmy wspaniałe zwycięstwa, jak i przełykaliśmy gorycz smutnych porażek. Starcia z czterokrotnymi wicemistrzami Polski i czterokrotnymi zdobywcami krajowego pucharu, bez względu na pozycję obu ekip w tabeli, zawsze dostarczały nam jednak niesamowitych sportowych przeżyć. Nie inaczej będzie w niedzielę 26 listopada na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy!

Przedsprzedaż biletów na pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec rusza w środę 8 listopada od godz. 9:00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z drużyną znad Brynicy zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

Jakie korzyści przysługują posiadaczom karnetów?

Powodów do zakupu karnetu jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (jesienią posiadacze karnetów obejrzą co najmniej 10 meczów Miedzi!). Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z ZAGŁĘBIEM:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Sektor Rodzinny: 45 zł*
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button