Miedź LegnicaSport

Bilety na mecz Miedzi z Wartą Poznań już w sprzedaży

Tydzień dłużej kibice Miedzi muszą poczekać na pierwszy mecz nowego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. W sobotę 30 lipca o godz. 20 zielono-niebiesko-czerwoni podejmą Wartę Poznań. W czwartek 21 lipca od godz. 11 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się przedsprzedaż biletów na pojedynek z ekipą ze stolicy Wielkopolski. Tłumnie i głośnym dopingiem przywitajmy piłkarską elitę nad Kaczawą.

Miedź wróciła do PKO BP Ekstraklasy, a teraz elita wraca na obiekt w legnickim Parku Miejskim. Będzie to nasze pierwsze domowe starcie po powrocie. Na trybunach zapowiada się więc wielkie piłkarskie święto. Rywalem zielono-niebiesko-czerwonych będzie Warta Poznań. Dwukrotni mistrzowie Polski w ubiegłym sezonie zaliczali się do solidnych ligowców, kończąc rozgrywki na jedenastym miejscu w tabeli. Warto być uczestnikiem tego wydarzenia i zobaczyć na żywo domowy debiut trenera Wojciecha Łobodzińskiego w najwyższej klasie!

Mecz z Wartą odbędzie się w sobotę 30 lipca o godz. 20:00. Każdy kibic Miedzianki tego dnia musi być na trybunach legnickiego obiektu w Parku Miejskim. Przedsprzedaż biletów na pojedynek rusza w czwartek 21 lipca od godz. 11.00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z poznaniakami zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 11:00-18:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z WARTĄ:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D, sektory A i B: 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

FORTUNA 1 LIGA - aktualna tabela

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 8

Źródło
Miedź Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button