Miedź LegnicaSport

22 kolejka Nice 1 ligi: Wigry Suwałki – Miedź Legnica. Zapowiedź meczu

nice 1liga

 

Piłkarzy Miedzi Legnica czeka nie tylko podróż na drugi koniec Polski ale i zacięta walka o bardzo ważne i potrzebne punkty. W sobotę o 17.00 w Suwałkach Wigry podejmą drużynę Miedzi Legnica. Legniczanie nie wspominają mile ostatniego meczu z Wigrami, bo to właśnie z tym zespołem doznali jedynej w minionym sezonie porażki na własnym stadionie, przegrywając 0:1 po golu Wrońskiego.

Drużynę Ryszarda Tarasiewicza czeka trudna przeprawa z podopiecznymi Dominika Nowaka. Wigry w tym sezonie nie zawodzą, pokonując 2:0 na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała, natomiast tydzień temu wygrali w Puławach z Wisłą 1:0. W tej chwili Wigry w tabeli Nice 1 ligi są tuż nad Miedzią, zajmując 4 miejsce z dorobkiem 35 punktów, drużyna z naszego miasta jest oczko niżej i ma o 2 punkty mniej. W takiej sytuacji wygrana Miedzi na trudnym terenie w Suwałkach mogłaby oznaczać nawet zamianę miejscami w tabeli Nice 1 ligi.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to do Suwałk nie pojechali jedynie kontuzjowani Dejan Djermanović i Michał Bartkowiak. Wiele prawdopodobne jest także to, że Ryszard Tarasiewicz znów postawi na napastnika Jakuba Vojtusa, który pokazał się naprawdę z dobrej strony w meczu z Drutex-Bytovią.

Mecz w formie relacji tekstowej będzie można śledzić na stronie Gol24.pl >> Otwórz transmisję

 

 

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button