- REKLAMA -
Sport

Już można kupić bilety na mecz Miedzi ze Stalą Mielec

To będzie niezwykle ważne starcie dla Miedzi Legnica. W niedzielę 2 października (godz. 12:30) na Stadionie im. Orła Białego zielono-niebiesko-czerwoni podejmą PGE FKS Stal Mielec. Ten mecz musimy wygrać! Bez wsparcia kibiców to się nie uda. Już w środę 21 września od godz. 9 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rozpocznie się przedsprzedaż biletów na spotkanie z biało-niebieskimi. Tłumnie i głośnym dopingiem wspierajmy naszą drużynę w tym pojedynku!

Przed nami kolejne ekstraklasowe emocje. Legniczan czeka bardzo ważne dla układu tabeli piłkarskiej elity starcie ze Stalą Mielec. Dwa ostatnie spotkania na własnym obiekcie podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego zakończyli z 4 punktami na koncie. Teraz znów potrzebujemy zwycięstwa. Aby je osiągnąć, niezbędny będzie żywiołowy doping naszych fanów. Każdy kibic zielono-niebiesko-czerwonych tego dnia musi być na trybunach Stadionu im. Orła Białego w Legnicy. Wspólnie stwórzmy wspaniałą atmosferę i ponieśmy naszą drużynę do niezwykle ważnej wygranej!

Mecz ze Stalą Mielec odbędzie się w niedzielę 2 października o godz. 12:30. Przedsprzedaż biletów na pojedynek rusza w środę 21 września od godz. 9.00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z ekipą z województwa podkarpackiego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. UWAGA! Od 1 sierpnia Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek – piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI ZE STALĄ MIELEC:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D – sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

FORTUNA 1 LIGA - aktualna tabela

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 7

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button