- REKLAMA -
Akademia MiedziSport

Kacper Zbroiński nowym trenerem w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica

Kacper Zbroiński został nowym trenerem w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Młody szkoleniowiec będzie od rundy wiosennej pierwszym trenerem zespołu U14. Witamy na pokładzie.

– Wzmocnienie sztabu szkoleniowego Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, które jest kolejnym krokiem dla rozwoju naszego projektu. Warsztat szkoleniowy i profil osobowościowy trenera Kacpra był obserwowany oraz analizowany w ostatnich miesiącach, czego efektem jest rozpoczęcie współpracy – wyjaśnia Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

Sam Kacper Zbroiński traktuje przyjście do Akademii Miedzi Legnica jako wysoką poprzeczkę do pokonania.

– Traktuje moje przyjście do Akademii Miedzi Legnica jako wyzwanie. Czuję dużą ekscytację. Jestem człowiekiem lubiącym wyzwania. Po to też jestem trenerem, aby sprostać stawianym sobie wyzwaniom. Chcę ciągle podnosić sobie poprzeczkę, a przejście do Akademii Miedzi jest właśnie tą podniesioną poprzeczką. Swoją pracą i zaangażowaniem muszę udowodnić, że ją przeskoczę – mówi nowy trener w Akademii Miedzi.

Kacper Zbroiński ma w swojej przeszłości grę w Chemiku Kędzierzyn-Koźle na poziomie czwartej ligi. Bardzo szybko jednak zrezygnował z grania na rzecz trenerki. Rozpoczął pracę w Olympic Wrocław, a później przeszedł do Ślęzy Wrocław gdzie pracował 2,5 roku. W Akademii Miedzi będzie pełnił rolę pierwszego trenera U14 oraz grupy selekcyjnej 2010 i 2011.

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie
Źródło
Miedź Legnica

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button