- REKLAMA -
Legnica 112

Złodziej katalizatorów w rękach legnickiej policji

Legniccy policjanci zatrzymali 37-letniego legniczanina podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży katalizatorów na terenie Legnicy. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych rzeczy. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań w Legnicy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

7 czerwca br., Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał zgłoszenie o kradzieży katalizatora z samochodu zaparkowanego na jeden z ulic w Legnicy. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. W wyniku intensywnej pracy funkcjonariusze, już następnego dnia zatrzymano 37-latka, podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży katalizatorów na terenie Legnicy. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzny, ujawniono dwa skradzione katalizatory o wartości 2300 złotych.

Śledczy łącznie przedstawili legniczaninowi 6 zarzutów kradzieży katalizatorów oraz usiłowanie włamania do jednego z mieszkań w Legnicy.Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast, za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat więzienia – przypomina mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 8

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button