- REKLAMA -
Legnica 112Policja

Zatrzymano mężczyznę z narkotykami. Był poszukiwany listem gończym

Funkcjonariusze Wydziału Partolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 41-letniego mieszkańca Legnicy, przy którym ujawnili narkotyki, a ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy. Za posiadanie środków odurzających grozi zatrzymanemu kara do 1 roku pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach popołudniowych legniccy funkcjonariusze na jednej z ulic w Legnicy, zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się rozglądać. Policjanci przystąpili do legitymowania  41-letniego mieszkańca Legnicy, który przekonywał, że nie ma nic do ukrycia i nie posiada żadnych reczy prawnie zabronionych.

W trakcie czynności służbowych mundurowi ujawnili w jednej z kieszeni kurtki legniczanina paczkę po papierosach. Wewnątrz opakowania znajdowały się dwa zawiniątka. Jedno z suszem roślinnym, a drugie z białą sproszkowaną substancją. Po wstępnych badaniach okazało się, że jest to marihuana i metaamfetamina – relacjonuje asp. Krzysztof Oleniacz z legnickiej policji.

Ponadto gdy mundurowi sprawdzili mężczyznę w systemach policyjnych, okazało się, że jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy, w celu doprowadzenia do zakładu karnego i tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca.

Dodatkowo za posiadanie substancji odurzających zatrzymanemu grozi mu kara do 1 roku pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button