Legnica 112

Ukradł prawie 100 czekoladowych jaj. Łasuch już za kratami

Funkcjonariusze legnickiej Policji zatrzymali 30-latka podejrzanego o kradzież 96 szt. czekoladowych jajek. Ponadto okazało się, że to nie jedyna kradzież jaką dokonał tego dnia mężczyzna. Starty jakie spowodował opiewają na kwotę blisko tysiąca złotych. Za kradzież amatorowi łakoci grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze legnickiej Policji zostali poinformowani o ujęciu przez pracownika ochrony mężczyzny, który z półki sklepowej ukradł 96 szt. czekoladowych jajek. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie zatrzymali 30-letniego mieszkańca Legnicy. Jak się okazało amator łakoci od razu zaspokoił swoje pragnienie zjadając kilka czekoladowych jajek

Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy nim 90 szt. łakoci, które powróciły do dalszej sprzedaży. W toku wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna w pobliskim sklepie również dokonał kradzieży. Tym razem łupem 30-latka były okulary słoneczne, klapki, dziecięce obuwie, pojemniki oraz foremki do lodów – relacjonuje podkom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Łączne starty, jakie wyrządził opiewają na kwotę blisko tysiąca złotych. Legniczanin usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KMP Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button