- REKLAMA -
Legnica 112

Ponad 30 porcji metamfetaminy w kieszeni 46-latki

Nawet trzy lata pozbawienia wolności grożą 46-letniej legniczance za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ujawnili przy zatrzymanej ponad 30 porcji handlowych metamfetaminy. Kobieta została doprowadzona do policyjnego aresztu, a o jej losie zadecyduje Sąd.

Współpraca policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego i funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przyniosła efekt w postaci zatrzymania legniczanki.

Kobieta zdziwiona widokiem mundurowych była tak zdenerwowana i zaskoczona, że nie potrafiła logicznie odpowiadać na zadawane pytania. Kiedy policjanci chcieli uzyskać informacje na temat posiadania rzeczy prawnie zabronionych, 46-latka włożyła ręce do kieszeni kurtki i stanowczo odmówiła współpracy – relacjonuje asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

Podczas przeszukania odzieży wierzchniej, w małym pojemniku ujawniono skrystalizowaną białą substancję. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone środki to ponad 30 porcji handlowych metamfetaminy. Legniczanka została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego  aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi kra do 3 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KMP Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button