Legnica 112

Policja wciąż szuka zaginionej Marii Jutran

Legnicka policja w dalszym ciągu poszukuje zaginioną Marię JUTRAN. Kobieta wyszła najprawdopodobniej, z domu w dniach 21-23 kwietnia br., i do chwili obecnej, nie ma z nią żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu jej pobytu. Publikujemy zdjęcia z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek kobiety.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy,  w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania, za zaginioną 77-letnią kobietą. Mieszkanka osiedla Kopernik w Legnicy, wyszła z domu w dniach 21-23 kwietnia br. Od tamtej pory, nie ma z nią żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu pobytu. Z informacji zgromadzonych przez funkcjonariuszy wynika, że w dniach 21-24 kwietnia br., kobieta widziana była w Legnicy w rejonie ulic: Gliwicka, Wały Rzeczne, Wałbrzyska oraz Bydgoska.

Ustalono również, że 77-latka najprawdopodobniej traci orientacje w terenie. Była kilkukrotnie widziana przez mieszkańców Legnicy, sprawiała wrażenie osoby zagubionej, zdezorientowanej, jednakże nikt do kobiety nie podszedł, ani nie poinformował Policję. Apelujemy do Państwo o pomoc w odnalezieniu kobiety i bieżące informowanie policjantów w przypadku jej napotkania.

RYSOPIS: wzrost ok. 152 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ścięte do ucha, pocieniowane kolor popielaty blond, oczy kolor szary, twarz owalna, uszy małe przylegające, uzębienie niepełne.

UBIÓR: prawdopodobnie ubrana w beżowy ocieplany płaszcz długości do kolan z kapturem i szarą czapkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Marii JUTRAN, prosimy kierować do Dyżurnego KMP w Legnicy tel.76 876 15 20 lub 112.

maria jutran

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button