Legnica 112

Policja szuka świadków wypadku w którym zginęły 2 dziewczynki

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy poszukuje świadków wypadku drogowego do którego doszło 5 października 2019 około godz. 19.15 w Legnicy na ul. Jaworzyńskiej (260 m do zjazdu na A4).

W wyniku dochodzenia ustalono, że 19-letni kierowca poruszający się samochodem osobowym marki Fiat Punto jadąc ul. Jaworzyńską w kier. Ronda Bitwy Legnickiej, wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mercedes Sprinter.

W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniosła 10-letnia dziewczynka, natomiast druga z pasażerek i kierowca Fiata w ciężkim stanie zostali przewiezieni do szpitala. Niestety po kilku dniach w wyniku poniesionych obrażeń zmarła też druga z dziewczynek. Teraz policja szuka świadków tego dramatycznego w skutkach wypadku.

Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt – osobiście z  Komendą Miejską Policji w Legnicy przy ul. Asnyka 5,  lub telefonicznie pod numerem:076 876 15 20 (Oficer Dyżurny), lub 076 876 15 30 (sekretariat Wydz. do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu).

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button