Legnica 112

Owocny weekend legnickiej policji. Zatrzymano 12 poszukiwanych osób

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze legnickiej policji zatrzymali, aż 12 osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych jest 7 osób poszukiwanych do odsiadki.

Policjanci w ramach swojej codziennej służby wykonują szereg różnych czynności tj. operacyjno-rozpoznawczych, dochodzeniowo-śledczych i administracyjno-porządkowych między innymi w celu poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania lub wymiaru sprawiedliwości. Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, każdego dnia wpływają nakazy, doprowadzenia oraz listy gończe, na podstawie których są prowadzone poszukiwania.

Osoby poszukiwane, które mają odbyć karę więzienia lub zapłacić grzywnę bardzo często zmieniają swoje miejsca zamieszkania. Wynajmują mieszkania, wyjeżdżają zza granicę, ukrywają się u znajomych lub rodziny. Pomimo takiej ciągłej ucieczki i ukrywania się i tak nie udaje im się uniknąć konsekwencji – mówi podkom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

W miniony weekend policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali, aż 12 osób poszukiwanych w wieku 21-61 lat. Wśród nich jest 7 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.

(źródło: KMP Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button