Legnica 112

Legnicka policja uderzyła w narkotykowy biznes

Legniccy policjanci w jednym z mieszkań, na terenie miasta ujawnili profesjonalną plantację marihuany. Z zabezpieczonych krzewów konopi można byłoby uzyskać blisko 600 handlowych porcji narkotyku. Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy doprowadziła do zatrzymania 27-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna w swoim mieszkaniu prowadzi profesjonalną uprawę marihuany.

W wyniku zaplanowanych działań funkcjonariusze dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do legniczanina, gdzie ujawnili i zabezpieczyli namiot, wraz z profesjonalnym sprzętem służącym, do uprawy znajdujących się w nim roślin. Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili susz marihuany. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

27-latek, za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Za przestępstwa określone w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności – przypomina mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button